Koupání a wellness

« zpět na seznam

Lázně Aurora, Třeboň

Komplex Lázně Aurora se nachází nedaleko od rybníka Svět v klidné části lázeňského města Třeboň a z jedné strany je obklopen rozsáhlým lázeňským parkem.
Součástí Lázní Aurora je Wellnesscentrum Aqua viva, relaxační hala (tělocvična a fitness centrum), bazénový komplex (plavecký bazén s mírně slanou vodou, parní kabina, sauna, solárium, squash) a vodní atrakce (divoká řeka, perličková masážní lavice, vodní hřib, tobogán, whirlpooly).

Lázně Aurora

Bazén Relax Litschau, Rakousko

Plavecký bazén Relax (fun-fitness-wellness) se sportovním bazénem, brouzdalištěm pro děti, whirlpoolem, solárii, bufetem, finskou saunou, biosaunou, infrasaunou a parní lázní

Relax Litschau

Plavecký bazén a venkovní aquapark, Jindřichův Hradec

Kompletně zrekonstruovaná budova plaveckého bazénu v Jindřichově Hradci a nově přistavený aquapark jistě potěší návštěvníky všech věkových kategorií. Budova plaveckého bazénu zahrnuje vlastní plavecký bazén o šesti plaveckých drahách délky 25 m, hloubky 115–155 cm se zvedacím zařízením pro plavání invalidů, dva dětské bazény a relaxační bazén o velikosti 28 m2 s vířivkou, chrličem a divokou řekou a dva relaxační bazény pro dospělé o celkové velikosti vodní plochy 200 m2.

Bazén Jindřichův Hradec

Sole-Felsen-Bad, Dolní Rakousko

U idylicky položeného rybníku Aßangteich se nachází tento relaxační komplex, sauna & lázně s velkou nabídkou wellness: relexační bazény, sportovní bazén, obří skluzavka a brouzdaliště pro děti. Zábava a dobrodružství pro celou rodinu. Voda má koncentraci soli od 1,5 % do 3 % . Udržované louky zvou k venkovnímu odpočinku.
Bezplatná vodní gymnastika, kurzy plavání pro děti a miminka, jakož i narozeninové oslavy.
Tým sauny Vás bude rozmazlovat saunovými ceremoniály. Relaxujte v achátové, borovicové a křišťálové sauně, vychutnejte si parní lázeň a turecký hamam nebo navštivte kuriózní lesní saunu.
Návstěvníkům je k dispozici široká nabídka masáží a kosmetických aplikací.

Sole-Felsen-Bad

Rybníky vhodné ke koupání

Nová Bystřice: Mnišský rybník
Okolí: Osika (Albeř), Horní a Dolní Žižpašský (Blato), Novomlýnský (Nový Vojířov), Zvůle (Zvůle), Pěněnský (Horní Pěna), Kačležský (Kačlehy), Herrensee (Litschau), Müllerteich (Reingers)

Fotogalerie

Lázně Aurora, Třeboň

Bazén Relax Litschau, Rakousko

Plavecký bazén, Jindřichův Hradec

 

Venkovní aquapark, Jindřichův Hradec

Bazén Sole-Felsen-Bad, Rakousko

Sauna Sole-Felsen-Bad, Rakousko

 

Přihlášení k odběru newsletteru

Zvýhodněné dlouhodobé pobyty

Při rezervaci 4 či více nocí v mimosezóně a příjezdu v neděli nebo pondělí od nás obdržíte jednu noc jako dárek!

Akce se vztahuje pouze na ubytování a nelze ji kombinovat s nabídkou golfových a tenisových balíčků.


[ ^ nahoru ^ ]