Volný čas

Nová Bystřice (590 m) leží v přírodní oblasti ,,Česká Kanada“, která se vyznačuje nádhernou nenarušenou krajinou, jako stvořenou pro volnočasové aktivity. Poskytuje mnoho možností pro rekreaci v blízkosti rybníků, řek a lesů.

Vedle malebných přírodních scenérií nabízí však Novobystřicko svým návštěvníkům i řadu hodnotných kulturních památek. Kromě hradů a zámků stojí totiž určitě za zhlédnutí také množství staveb a urbanistických prvků městské architektury z dob gotiky, renesance či baroka.

Opravdovou raritou je úzkokolejná železnice, která na své trase protíná divokou krajinu přírodního parku Česká Kanada a spojuje Novou Bystřici s okresním městem Jindřichův Hradec.

A ještě jeden typ pro náročnější výlet: města Vídeň i Praha jsou od Nové Bystřice vzdálena přibližně 150 km.

Souhrnně lze říci, že velký výběr nabídek na trávení volného času, možnost nákupů i množství různých stravovacích zařízení v Nové Bystřici a okolí se jistě postarají o Váš příjemný pobyt.

Rybaření

Rybaření

Tradice rybolovu a rybníkářství na jihu Čech je neodmyslitelnou součástí historie regionu přetrvávající až do dnešní doby. Vynikající podmínky pro rybolov skýtají četné vodní plochy jihočeských řek, rybníků či přehradních nádrží.

Zoologické zahrady

Zoologické zahrady

Neobejde se Vaše dovolená bez návštěvy alespoň jedné ZOO? Pak budete mile překvapeni, protože právě zoologické zahrady v oblasti jižních Čech a Vysočiny se pyšní několika unikátními chovatelskými pavilony, které se líbí jak dospělým, tak i dětem.

Vyhlídkové lety

Vyhlídkové lety

Vyhlídkové lety nabízejí jedinečnou možnost, jak poznat krajinu kolem Nové Bystřice a Jindřichova Hradce z ptačí perspektivy. Let letadlem může být přizpůsoben Vašim požadavkům a vyhlídkový let může být tedy zcela na míru.

« předchozí12další »

Přihlášení k odběru newsletteru

Zvýhodněné dlouhodobé pobyty

Při rezervaci 4 či více nocí v mimosezóně a příjezdu v neděli nebo pondělí od nás obdržíte jednu noc jako dárek!

Akce se vztahuje pouze na ubytování a nelze ji kombinovat s nabídkou golfových a tenisových balíčků.


[ ^ nahoru ^ ]