Akční golfové pobyty

Akční golfové pobyty

Dopřejte si golfovou dovolenou ve zlevněných cenách. V nabídce pobytů najdete vždy akční nabídky, se kterými ušetříte, přičemž kvalita služeb zůstává na vysoké úrovni.

Zkouška zelené karty

Zkouška zelené karty

Získejte „zelenou kartu“, se kterou můžete hrát na většině golfových hřišť u nás. ÖGV ZK (HCP 54) můžete získat v jednom z námi nabízených golfových kurzů na HCP 54.

Slevová greenfee penzionu

Slevová greenfee penzionu

Po dobu pobytu v našem penzionu Vám nabízíme slevová greenfee ve výši 15–30% na hřiště Mnich, Nová Bystřice, Hauchschlag & Waldviertel, Hluboká a Herrensee.

Akční tenisové balíčky

Akční tenisové balíčky

Máme pro Vás nabídku aktivní dovolené s tenisem ve výhodných cenách a s atraktivními službami. Vyberte si z tenisových pobytů pro začátečníky, nebo aktivní hráče.

Tenis & Wellness

Tenis & Wellness

Neomezený tenis, luxusní ubytování, zajímavá nabídka wellness služeb, grill büffet, lunch paket. Tak může vypadat Vaše víkendová pohoda s tenisem v penzionu Mnich.

Tenisové centrum

Tenisové centrum

Tři venkovní tenisové kurty s antukovým povrchem, dva kryté tenisové kurty s umělým povrchem Classic Clay, venkovní streetballové hřiště, bar s posezením venku i uvnitř

Lyžování

Lyžování

V zimě si milovníci sjezdového lyžování mohou vyzkoušet 800m sjezdovku s lyžařským vlekem. Okolí Nové Bystřice je však známé velkým množstvím lyžařských běžeckých tras.

Cykloturistika

Cykloturistika

Jihočeská krajina je skutečně doslova rájem pro cyklisty. Ať se vydáte jakýmkoliv směrem, všude je krásně. Region protkává hustá síť značených cyklotras a cyklistických stezek.

Grilování

Grilování

Našim hostům rádi připravíme chutné grilování. Po náročném dni golfových, nebo tenisových výkonů si pochutnáte na grilovaném mase a zeleninovém salátu.


[ ^ nahoru ^ ]