UBYTOVÁNÍ jižní Čechy

Akční golfové pobyty

Akční golfové pobyty

Dopřejte si golfovou dovolenou ve zlevněných cenách. V nabídce pobytů najdete vždy akční nabídky, se kterými ušetříte, přičemž kvalita služeb zůstává na vysoké úrovni.

Zkouška zelené karty

Zkouška zelené karty

Získejte „zelenou kartu“, se kterou můžete hrát na většině golfových hřišť u nás. ÖGV ZK (HCP 54) můžete získat v jednom z námi nabízených golfových kurzů na HCP 54.

Slevová greenfee penzionu

Slevová greenfee penzionu

Po dobu pobytu v našem penzionu Vám nabízíme slevová greenfee ve výši 15–30% na hřiště Mnich, Nová Bystřice, Hauchschlag & Waldviertel, Hluboká a Herrensee.

Akční tenisové balíčky

Akční tenisové balíčky

Máme pro Vás nabídku aktivní dovolené s tenisem ve výhodných cenách a s atraktivními službami. Vyberte si z tenisových pobytů pro začátečníky, nebo aktivní hráče.

Tenis & Wellness

Tenis & Wellness

Neomezený tenis, luxusní ubytování, zajímavá nabídka wellness služeb, grill büffet, lunch paket. Tak může vypadat Vaše víkendová pohoda s tenisem v penzionu Mnich.

Tenisové centrum

Tenisové centrum

Tři venkovní tenisové kurty s antukovým povrchem, dva kryté tenisové kurty s umělým povrchem Classic Clay, venkovní streetballové hřiště, bar s posezením venku i uvnitř

Lyžování

Lyžování

V zimě si milovníci sjezdového lyžování mohou vyzkoušet 800m sjezdovku s lyžařským vlekem. Okolí Nové Bystřice je však známé velkým množstvím lyžařských běžeckých tras.

Cykloturistika

Cykloturistika

Jihočeská krajina je skutečně doslova rájem pro cyklisty. Ať se vydáte jakýmkoliv směrem, všude je krásně. Region protkává hustá síť značených cyklotras a cyklistických stezek.

Grilování

Grilování

Našim hostům rádi připravíme chutné grilování. Po náročném dni golfových, nebo tenisových výkonů si pochutnáte na grilovaném mase a zeleninovém salátu.

Kde nás najdete

Penzion Mnich

O penzionu Mnich

Penzion Mnich leží v malebném jihočeském městečku Nová Bystřice blízko česko-rakouské hranice, přímo u historické cesty Praha - Vídeň. Starobylé městečko se rozkládá uprostřed panenské přírody - hlubokých lesů, v nízké pahorkatině protkané množstvím potoků a ozdobené mnoha rybníky a rybníčky, v kraji, který se nazývá Českou Kanadou. V okolí naleznete množství nádherných tras pro cykloturistiku, pěší turistiku a další možnosti aktivního odpočinku. Nedaleko Nové Bystřice je dnes vybudován rozsáhlý golfový areál.

Penzion Mnich poskytne odpočinek jednotlivcům, párům a rodinám. Zábava, kultura, prohlídky pamětihodností, sportovní vyžití – tenis, golf, jezdectví pod odborným vedením profesionálů, běh pro zdraví a turistika. Tenisové kurzy, golfové balíčky a kurzy, zkouška zelené karty.

Více o penzionu

tune.pk catchafire.org buddypress.org appsgeyser.com forums.ubisoft.com forexfactory.com orangepi.org pocketpc.ch wallstreet-online.de bitsdujour.com


[ ^ nahoru ^ ]